ODBIERZ 20 ZŁ

NA PIERWSZY ZABIEG

* przy wartości zabiegu od 100 zł

Regulamin
Makijaż permanentny

Informacje o zabiegu

Aby codzienny makijaż wyglądał perfekcyjnie, potrzeba nie lada umiejętności. Dodatkowo to całkiem spora strata czasu. Najczęściej brakuje właśnie tego drugiego czynnika. Wtedy najlepszym rozwiązaniem staje się makijaż permanentny.Zapewnia on perfekcyjny wygląd ust, brwi oraz rzęs w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i dodatkowo pozwoli zaoszczędzić czas. Trwałość barwnika jest bardzo indywidualną sprawą i zależy od wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Dlatego też po upływie miesiąca czasu należy wykonać korektę makijażu, celem uzupełnienia oraz dopigmentowania.

Usta kiss

Dzięki permanentnemu makijażowi ust, możliwe jest uzyskanie wyraźnego koloru oraz podkreślonego konturu ich kształtu. Na długi czas możemy zapomnieć o konturówce, czy szminkach, malując się jedynie błyszczykiem. Efekt jest trwały i utrzyma się nawet po jedzeniu i pocałunku. Dobrany kolor zawsze konsultowany jest ze specjalistą i dobierany pod naturalny odcień skóry.

Usta mają przyciągać uwagę i wzbudzać pożądanie, niestety często nie odpowiada nam ich kształt czy kolor. Korzystanie ze szminki bywa kłopotliwe i nie daje trwałych efektów.

Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki – nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.

Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800.

Nie należy się przejmować, gdy w ciagu 4 - 7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie makijażu efekt zabiegu jest wzmacniany.

Brwi

Kształt brwi pojawiający się w naturalny sposób, bardzo często nie jest najlepszym jaki możemy dopasować do naszej twarzy. Z kolei samodzielna depilacja, niesie za sobą ryzyko popełnienia drobnej pomyłki, widocznej aż do czasu odrośnięcia włosów. Dzięki permanentnemu makijażowi brwi, zyskujemy możliwość przetestowania kilku kształtów i wybraniu tego najbardziej optymalnego. Makijaż eliminuje również konieczność dodatkowego farbowania brwi.

Każdego ranka będziesz budzić się z idealnym makijażem.

Technologia

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentów pochodzenia naturalnego do przestrzeni międzykomórkowej naskórka. Są one nietoksyczne oraz niealergizujące, a efekt utrzymuje się nawet do 3 lat.

Z upływem czasu dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika, a przy bardzo delikatnych makijażach pigment będzie szybciej zanikał, co należy uwzględnić przy wyborze kolorystyki.

Cennik

część ciała cena
OCZY  
kreska górna (linia rzęs) 450 zł
kreska dolna 400 zł
kreska górna + dolna 700 zł
kreska dekoracyjna 500 zł
kreska "smoke eye" 700 zł
BRWI  
"pudrowe" efekt henny 700 zł
macroblading 700 zł
włos po włosie 600 zł
USTA  
kontur 500 zł
kontur + cieniowanie 700 zł
wypełnienie 800 zł

(cena makijażu zawiera

1 korektę gratis po upływie

ok 1 mc)

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża, choroba krwi (Hemofilia), czynna opryszczka,
  • zaawansowana cukrzyca, łuszczyca, choroby gałki ocznej,
  • nadciśnienie tętnicze, podwyższona temperatura,
  • ostrzyknięte usta (6 miesięcy przed zabiegiem),
  • osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej,
  • osoby zakażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis).

 Postępowanie przed zabiegiem

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją w celu ustalenia preferencji dotyczących kształtu i koloru. Przed wykonaniem pigmentacji wykonywany jest rysunek wstępny, dzięki któremu Klientka ma szansę zapoznać się ze zbliżonym efektem końcowym. Zawsze pod uwagę brane są takie kryteria jak: symetria, kształt, naturalny kolor oraz przyzwyczajenia Klientki.

Efekt końcowy makijażu uzależniony jest od indywidualnych cech osobniczych osoby poddanej zabiegowi (np. grupa krwi, pH skóry, tonu skóry, typu skóry, wieku) oraz właściwej pielęgnacji po zabiegowej!

Makijaż permanentny

Przekłuwanie uszu

Pakiety zabiegów

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Formy płatności

  • Gotówka
  • Karta
  • Przelew na konto 43 1140 2004 0000 3502 6763 8640
  • Raty poprzez system ratalnie.com

 

Polityka prywatności

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

 Polityka prywatności >>

Kontakt

Adres:

ul. Spółdzielcza 57, 57-300 Kłodzko

kom: +48 669 083 996

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 13:00

Jak do nas trafić

Stworzone przez www.rimset.pl